Selekcija Člani

OBVESTILO

01. 09. 2018
Članska ekipa začela prvenstvo

Članska ekipa je po odigrani pokalni tekmi v Ljubljani, začela tudi prvenstvo. Prva tekma se ni iztekla ravno po načrtih in željah, vendar se je videl napredek in igralci trenirajo in se trudijo odpravljati pomanjkljivosti.

Za danes predvidena tekma v Črnučah je zaradi preobilnih padavin odpadla in je prestavljena na kasnejši termin.

20. 08. 2018
Člani Nk Dol zelo zavzeto trenirajo tudi v zaključku priprav

Članska ekipa Nogometnega kluba Dol tudi v samem zaključku ne popušča. Na današnjem treningu se je zbralo 24 fantov, ki tudi sicer redno trenira.

16. 08. 2018
Zaključek priprav

Priprave članov so se začele 31.7.2018 s testiranjem in se zaključujejo danes s trening tekmo. Udeležba in odnos igralcev sta bila na visokem nivoju, tako da še že veselimo prihajajočih izzivov. Naslednji teden sta na vrsti že dve uradni tekmi; v sredo pokalna in v nedeljo prvenstvena.

NK DOL NA FACEBOOKU
VEČ NOVIC